Produkte > L-COM > NBBPC141206-10FS
NBBPC141206-10FS
NBBPC141206-10FS L-com
Hersteller: L-com
Description: ENCL PC 14X12X06" W/SS FAN 120VA
Packaging: Bag
Color: Black
Size / Dimension: 14.600" L x 12.600" W (370.84mm x 320.04mm)
Material: Plastic, Polycarbonate
Height: 7.400" (187.96mm)
Design: Hinged Door
Ratings: IP24, NEMA 3R
Container Type: Enclosure
Area (L x W): 184in² (1187cm²)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NBBPC141206-10FS L-com
Description: ENCL PC 14X12X06" W/SS FAN 120VA, Packaging: Bag, Color: Black, Size / Dimension: 14.600" L x 12.600" W (370.84mm x 320.04mm), Material: Plastic, Polycarbonate, Height: 7.400" (187.96mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP24, NEMA 3R, Container Type: Enclosure, Area (L x W): 184in² (1187cm²).
Weitere Produktangebote NBBPC141206-10FS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NBBPC141206-10FS NBBPC141206-10FS Hersteller : L-Com Electrical Enclosures ENCL PC 14x12x06" w/SS Fan 120VAC Mount Plate BLK