Produkte > L-COM > NBPC181610-10F-1
NBPC181610-10F-1
NBPC181610-10F-1 L-Com
ds_NBPC181610_10F_1.pdf
Hersteller: L-Com
Wall Mounted Panel Enclosures 18x16x10 Polycarb Weatherproof NEMA 3R Encl, 120VAC Mount Plate Mech Therm 85 F Turn on Fan Dark Gry
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NBPC181610-10F-1 L-Com
Description: ENCL PC 18X16X10" W/85 DUAL-FAN, Packaging: Bag, Color: Dark Gray, Size / Dimension: 18.900" L x 16.800" W (480.06mm x 426.72mm), Material: Plastic, Polycarbonate, Height: 11.300" (287.02mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP24, NEMA 3R, Container Type: Enclosure, Area (L x W): 318in² (2049cm²).
Weitere Produktangebote NBPC181610-10F-1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Color: Dark Gray
Size / Dimension: 18.900" L x 16.800" W (480.06mm x 426.72mm)
Material: Plastic, Polycarbonate
Height: 11.300" (287.02mm)
Design: Hinged Door
Ratings: IP24, NEMA 3R
Container Type: Enclosure
Area (L x W): 318in² (2049cm²)