Produkte > L-COM > NBSS141207-10F
NBSS141207-10F
NBSS141207-10F L-com
NBSS141207-10F_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: ENCL SS 14X12X07" W/FAN & 120VAC
Packaging: Bag
Color: Gray
Size / Dimension: 14.500" L x 13.000" W (368.30mm x 330.20mm)
Material: Metal, Stainless Steel
Height: 7.830" (198.88mm)
Design: Hinged Door
Ratings: IP24, NEMA 3R
Container Type: Enclosure
Area (L x W): 189in² (1220cm²)
auf Bestellung 76 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NBSS141207-10F L-com
Description: ENCL SS 14X12X07" W/FAN & 120VAC, Packaging: Bag, Color: Gray, Size / Dimension: 14.500" L x 13.000" W (368.30mm x 330.20mm), Material: Metal, Stainless Steel, Height: 7.830" (198.88mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP24, NEMA 3R, Container Type: Enclosure, Area (L x W): 189in² (1220cm²).
Weitere Produktangebote NBSS141207-10F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NBSS141207-10F NBSS141207-10F Hersteller : L-Com NBSS141207-10F_2D.pdf Wall Mounted Panel Enclosures ENCL SS 14x12x07" w/Fan & 120VAC Mount Plate