Produkte > L-COM > NBSS141207-1HF-1
NBSS141207-1HF-1
NBSS141207-1HF-1 L-com
NBSS141207-1HF-1_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: ENCL SS 14X12X07" W/85 FAN & HEA
Packaging: Bag
Color: Gray
Size / Dimension: 14.500" L x 13.000" W (368.30mm x 330.20mm)
Material: Metal, Stainless Steel
Height: 7.830" (198.88mm)
Container Type: Enclosure
Area (L x W): 189in² (1220cm²)
auf Bestellung 73 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details NBSS141207-1HF-1 L-com
Description: ENCL SS 14X12X07" W/85 FAN & HEA, Packaging: Bag, Color: Gray, Size / Dimension: 14.500" L x 13.000" W (368.30mm x 330.20mm), Material: Metal, Stainless Steel, Height: 7.830" (198.88mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP24, NEMA 3R, Container Type: Enclosure, Area (L x W): 189in² (1220cm²).
Weitere Produktangebote NBSS141207-1HF-1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NBSS141207-1HF-1 NBSS141207-1HF-1 Hersteller : L-Com ds_NBSS141207_1HF_1.pdf Wall Mounted Panel Enclosures ENCL SS 14x12x07" w/85 Fan & Heat 120VAC MT PLT