NC12K00103JBB
NC12K00103JBB KYOCERA AVX Components
nc12-20.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3630K -4 to -3.5 T/R
auf Bestellung 36000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NC12K00103JBB KYOCERA AVX Components
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3630K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3630K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Power - Max: 120 mW, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NC12K00103JBB NC12K00103JBB Hersteller : KYOCERA AVX Components nc12-20.pdf Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3630K -4 to -3.5 T/R
auf Bestellung 36000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
NC12K00103JBB NC12K00103JBB Hersteller : Kyocera AVX nc12_20.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0805 10Kohm 5%
Mindestbestellmenge: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3630K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 120 mW
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B25/85: 3630K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 120 mW