Produkte > FAIRCHIL > NC7SZ14M5
NC7SZ14M5 FAIRCHIL
NC7SZ14.pdf
Hersteller: FAIRCHIL
08+ SOP8
auf Bestellung 201 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NC7SZ14M5 FAIRCHIL
Description: IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5, Features: Schmitt Trigger, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: Inverter, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Number of Inputs: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Input Logic Level - High: 1.4V ~ 3.6V, Input Logic Level - Low: 0.2V ~ 1.2V, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 5.9ns @ 5V, 50pF, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Current - Quiescent (Max): 1 µA.
Weitere Produktangebote NC7SZ14M5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NC7SZ14M5 NC7SZ14M5 Hersteller : onsemi NC7SZ14.pdf Description: IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
Features: Schmitt Trigger
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: Inverter
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Input Logic Level - High: 1.4V ~ 3.6V
Input Logic Level - Low: 0.2V ~ 1.2V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 5.9ns @ 5V, 50pF
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Current - Quiescent (Max): 1 µA
Produkt ist nicht verfügbar
Features: Schmitt Trigger
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: Inverter
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Number of Inputs: 1