Produkte > ONSEMI > NC7SZ175L6X
NC7SZ175L6X
NC7SZ175L6X onsemi
NC7SZ175-D.PDF
Hersteller: onsemi
Description: IC FF D-TYPE SGL 1BIT 6-MICROPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-UFDFN
Output Type: Non-Inverted
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Function: Reset
Type: D-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Quiescent (Iq): 1 µA
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Trigger Type: Positive Edge
Clock Frequency: 175 MHz
Input Capacitance: 3 pF
Supplier Device Package: 6-MicroPak
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4ns @ 5V, 50pF
Number of Bits per Element: 1
auf Bestellung 90000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NC7SZ175L6X onsemi
Description: IC FF D-TYPE SGL 1BIT 6-MICROPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-UFDFN, Output Type: Non-Inverted, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Function: Reset, Type: D-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Quiescent (Iq): 1 µA, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Trigger Type: Positive Edge, Clock Frequency: 175 MHz, Input Capacitance: 3 pF, Supplier Device Package: 6-MicroPak, Max Propagation Delay @ V, Max CL: 4ns @ 5V, 50pF, Number of Bits per Element: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 4896 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 555
Mindestbestellmenge: 9
Mindestbestellmenge: 9
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-UFDFN
Output Type: Non-Inverted
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Function: Reset
Type: D-Type
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Quiescent (Iq): 1 µA
Trigger Type: Positive Edge
Clock Frequency: 175 MHz
Input Capacitance: 3 pF