Produkte > CUI > NDM2Z-50HT-DEMO-ND
NDM2Z-50HT-DEMO-ND
NDM2Z-50HT-DEMO-ND CUI
ndm2z-50-1312152.pdf
Hersteller: CUI
Non-Isolated DC/DC Converters NDM2Z-50HT DemoBoard
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NDM2Z-50HT-DEMO-ND CUI
Description: NDM2Z-50HT-DEMO-ND, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 1.2V, Voltage - Input: 4.5V ~ 14V, Current - Output: 50A, Frequency - Switching: 320kHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: NDM2Z-50, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1, Non-Isolated, Part Status: Active, Power - Output: 165 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NDM2Z-50HT-DEMO-ND Hersteller : CUI Inc. Description: NDM2Z-50HT-DEMO-ND
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 1.2V
Voltage - Input: 4.5V ~ 14V
Current - Output: 50A
Frequency - Switching: 320kHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: NDM2Z-50
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1, Non-Isolated
Part Status: Active
Power - Output: 165 W