NDS36PT5-20ET TR
NDS36PT5-20ET TR Insignis Technology Corporation
Hersteller: Insignis Technology Corporation
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 54-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Technology: SDRAM
Clock Frequency: 200 MHz
Memory Format: DRAM
Supplier Device Package: 54-TSOP II
Part Status: Active
Write Cycle Time - Word, Page: 10ns
Memory Interface: LVTTL
Access Time: 4.5 ns
Memory Organization: 16M x 16
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 774 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NDS36PT5-20ET TR Insignis Technology Corporation
Description: IC DRAM 256MBIT LVTTL 54TSOPII, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 54-TSOP (0.400", 10.16mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 256Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Technology: SDRAM, Clock Frequency: 200 MHz, Memory Format: DRAM, Supplier Device Package: 54-TSOP II, Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 10ns, Memory Interface: LVTTL, Access Time: 4.5 ns, Memory Organization: 16M x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote NDS36PT5-20ET TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Memory Type: Volatile
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Technology: SDRAM
Clock Frequency: 200 MHz