Produkte > NES > NESG250134-T1-AZ
NESG250134-T1-AZ
NESG250134.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 50000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NESG250134-T1-AZ
Description: TRANS NPN 900MHZ SOT-89, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: TO-243AA, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Gain: 23dB, Power - Max: 1.5W, Current - Collector (Ic) (Max): 500mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 9.2V, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 80 @ 100mA, 3V, Frequency - Transition: 10GHz, Supplier Device Package: 3-PowerMiniMold, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote NESG250134-T1-AZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NESG250134-T1-AZ NESG250134-T1-AZ Hersteller : CEL NESG250134.pdf Description: TRANS NPN 900MHZ SOT-89
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-243AA
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Gain: 23dB
Power - Max: 1.5W
Current - Collector (Ic) (Max): 500mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 9.2V
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 80 @ 100mA, 3V
Frequency - Transition: 10GHz