Produkte > MURATA ELECTRONICS > NFM18PC106D0J3L
NFM18PC106D0J3L
NFM18PC106D0J3L Murata Electronics
NFM18PC106D0J3-01.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: CAP FEEDTHRU 10UF 20% 6.3V 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.053" (1.35mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Current: 4 A
auf Bestellung 36000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NFM18PC106D0J3L Murata Electronics
Description: CAP FEEDTHRU 10UF 20% 6.3V 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.053" (1.35mm), DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Current: 4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Filter: anti-interference; 10uF; SMD; 6.3VDC; ±20%; 0603; 180mm
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Manufacturer series: EMIFIL
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...105°C
Type of filter: anti-interference
auf Bestellung 2361 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 162
NFM18PC106D0J3L NFM18PC106D0J3L Hersteller : Murata Electronics NFM18PC106D0J3-01.pdf Description: CAP FEEDTHRU 10UF 20% 6.3V 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Height (Max): 0.053" (1.35mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Current: 4 A
Mindestbestellmenge: 28
NFM18PC106D0J3L Hersteller : Murata nfm18pc106d0j3.pdf Cap Feed Through 10uF 6.3VDC 20% Pad Flat 0603 125°C
Mindestbestellmenge: 537
NFM18PC106D0J3L Hersteller : Murata NFM18PC106D0J3-01.pdf Феритовий фільтр SMD (чіп-дросель), С = 10 мкФ, Тип ф. = перешкодозавадний, Idc, A = 4, U, В = 6,3, Розм = 0603, Rdc, Ом = 0,02, Тексп, °C = -55...+125, Тип монт. = SMD,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0603 Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
verfügbar 1300 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
NFM18PC106D0J3L NFM18PC106D0J3L Hersteller : Murata Electronics NFM18PC106D0J3-01.pdf Feed Through Capacitors 10 UF 6.3V 4A