Produkte > MURATA > NFM21CC221R1H3J
NFM21CC221R1H3J
NFM21CC221R1H3J MURATA
Hersteller: MURATA
Category: SMD suppression filters
Description: Filter: anti-interference; 220pF; SMD; 50VDC; ±20%; 0805; 330mm
Capacitance: 220pF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...105°C
Type of filter: anti-interference
Roll diameter max.: 330mm
Manufacturer series: EMIFIL
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NFM21CC221R1H3J MURATA
Category: SMD suppression filters, Description: Filter: anti-interference; 220pF; SMD; 50VDC; ±20%; 0805; 330mm, Capacitance: 220pF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...105°C, Type of filter: anti-interference, Roll diameter max.: 330mm, Manufacturer series: EMIFIL.