Produkte > MURATA > NFM3DCC221R1H3L
NFM3DCC221R1H3L
NFM3DCC221R1H3L MURATA
NFM3DCC221R1H3-01.pdf
Hersteller: MURATA
Category: SMD suppression filters
Description: Filter: anti-interference; 220pF; SMD; 50VDC; 300mA; -20÷50%; 1205
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Tolerance: -20...50%
Capacitance: 220pF
Roll diameter max.: 180mm
Max. operating current: 300mA
Operating voltage: 50V DC
Manufacturer series: EMIFIL
Min. insulation resistance: 1GΩ
Case - inch: 1205
Case - mm: 3212
Type of filter: anti-interference
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NFM3DCC221R1H3L MURATA
Category: SMD suppression filters, Description: Filter: anti-interference; 220pF; SMD; 50VDC; 300mA; -20÷50%; 1205, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Tolerance: -20...50%, Capacitance: 220pF, Roll diameter max.: 180mm, Max. operating current: 300mA, Operating voltage: 50V DC, Manufacturer series: EMIFIL, Min. insulation resistance: 1GΩ, Case - inch: 1205, Case - mm: 3212, Type of filter: anti-interference.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NFM3DCC221R1H3L NFM3DCC221R1H3L Hersteller : Murata Electronics NFM3DCC221R1H3-01.pdf Description: CAP FEEDTHRU 220PF 50V 1205
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1205 (3212 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.049" W (3.20mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Current: 300 mA
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Current: 300 mA