NHSA5016RF
NHSA5016RF TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 16 OHM 1% 50W
Packaging: Tray
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 16 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NHSA5016RF TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 16 OHM 1% 50W, Packaging: Tray, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Resistance: 16 Ohms.