Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > NOSB106M008R1000
NOSB106M008R1000
NOSB106M008R1000 KYOCERA AVX Components
nos.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Niobium 10uF 8V 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 1 Ohm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 1995 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 571
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NOSB106M008R1000 KYOCERA AVX Components
Description: OXICAP, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Dissipation Factor: 10%, Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 8 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 1 Ohms, Current - Leakage: 1.6 µA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NOSB106M008R1000 NOSB106M008R1000 Hersteller : KYOCERA AVX Components nos.pdf Cap Niobium 10uF 8V 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 1 Ohm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 1995 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 571
NOSB106M008R1000 NOSB106M008R1000 Hersteller : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 8V 10uF 20% 1000mOhm
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
NOSB106M008R1000 NOSB106M008R1000 Hersteller : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: OXICAP
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 10%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 8 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 1 Ohms