Produkte > TRIPP LITE > NPOE-30W-1G
NPOE-30W-1G
NPOE-30W-1G Tripp Lite
npoe30w1g.pdf
Hersteller: Tripp Lite
Ethernet Modules GIGABIT ACTVE POE INJECTOR 30W
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NPOE-30W-1G Tripp Lite
Description: GIGABIT POE+ MIDSPAN ACTIVE INJE, Packaging: Bulk, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 5.40" L x 2.60" W x 1.40" H (137.2mm x 66.0mm x 35.6mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Type: Midspan Injector, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Data Rate: 10/100/1000 Mbps, Power (Watts) - Per Port: 30W, Compliance: IEEE802.3at, Number of Ports: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 5.40" L x 2.60" W x 1.40" H (137.2mm x 66.0mm x 35.6mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Type: Midspan Injector
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Data Rate: 10/100/1000 Mbps
Power (Watts) - Per Port: 30W
Compliance: IEEE802.3at
Number of Ports: 1
auf Bestellung 5132 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
NPOE-30W-1G NPOE-30W-1G Hersteller : Tripp Lite npoe30w1g.pdf Power Over Ethernet 53V 30W