Produkte > CEL > NV4V41SF-A
NV4V41SF-A
NV4V41SF-A CEL
Hersteller: CEL
Description: LASER DIODE 405NM 600MW TO18
Power (Watts): 600mW
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can, 3 Lead (5.6mm, TO-18)
Wavelength: 405nm
Current Rating (Amps): 500mA
Voltage - Input: 4.1V
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NV4V41SF-A CEL
Description: LASER DIODE 405NM 600MW TO18, Power (Watts): 600mW, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, 3 Lead (5.6mm, TO-18), Wavelength: 405nm, Current Rating (Amps): 500mA, Voltage - Input: 4.1V, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote NV4V41SF-A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NV4V41SF-A Hersteller : CEL Laser Diodes Blue-Violet Laser Diode, 5.6mm 3-pin CAN, 405nm, 600mW @ 30degC, Multi Transverse mode