OC35506P-FNF
OC35506P-FNF TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: CBRS LOW PIM OMNIDIRECTIONAL ANT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 3.55GHz ~ 3.7GHz
Applications: CBRS
Gain: 6.1dBi
Termination: N Type Female
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 10.118" (257.00mm)
Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz)
Frequency (Center/Band): 3.625GHz
Part Status: Active
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OC35506P-FNF TE Connectivity Laird
Description: CBRS LOW PIM OMNIDIRECTIONAL ANT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 3.55GHz ~ 3.7GHz, Applications: CBRS, Gain: 6.1dBi, Termination: N Type Female, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 10.118" (257.00mm), Frequency Group: UHF (3GHz ~ 4GHz), Frequency (Center/Band): 3.625GHz, Part Status: Active.