Produkte > SURGE > OCV220M1CTR-0506S
OCV220M1CTR-0506S
OCV220M1CTR-0506S SURGE
OCV.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 45 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 60.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.21 A @ 100 kHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OCV220M1CTR-0506S SURGE
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 45 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 60.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.21 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
OCV220M1CTR-0506S OCV220M1CTR-0506S Hersteller : SURGE OCV.pdf Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
Packaging: Strip
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 45 mOhms