ODH24-9-WB Laird Technologies
2ant-ds-odh24-9-wb200215.pdf
Hersteller: Laird Technologies
Antenna Omni-Directional 9dB Gain 2500MHz
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ODH24-9-WB Laird Technologies
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR N FEM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: WiMax™, WLAN, Gain: 9dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 23.228" (590.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 5 W.
Weitere Produktangebote ODH24-9-WB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ODH24-9-WB Hersteller : TE Connectivity Laird ANT-DS-ODH24-9-WB%200215.pdf Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR N FEM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: WiMax™, WLAN
Gain: 9dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 23.228" (590.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 5 W