OEJL-75-2-7
OEJL-75-2-7 Kilo International
oej.pdf
Hersteller: Kilo International
Control Knob, Knurl/Round Black Line
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OEJL-75-2-7 Kilo International
Description: KNOB KNURLED 0.236" METAL, Packaging: Bulk, Features: 6-32 Set Screw, Color: Black Gloss, Material: Metal, Shaft Size: 0.236" (6.00mm), Diameter: 0.750" (19.05mm), Style: Cylindrical, Type: Knurled, Diamond, Height: 0.625" (15.88mm), Indicator: Line on Top.
Weitere Produktangebote OEJL-75-2-7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
OEJL-75-2-7 OEJL-75-2-7 Hersteller : Kilo International OEJ_PNB_fv3_v.png Description: KNOB KNURLED 0.236" METAL
Packaging: Bulk
Features: 6-32 Set Screw
Color: Black Gloss
Material: Metal
Shaft Size: 0.236" (6.00mm)
Diameter: 0.750" (19.05mm)
Style: Cylindrical
Type: Knurled, Diamond
Height: 0.625" (15.88mm)