OESA-75-2-6 Kilo International
OES_PNB_fv3_2.png
Hersteller: Kilo International
Control Knob, Round/Skirt Black Arrow
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OESA-75-2-6 Kilo International
Description: KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL, Packaging: Bulk, Features: 6-32 Set Screw, Color: Black Gloss, Material: Metal, Shaft Size: 0.125" (3.18mm), Diameter: 0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt, Style: Cylindrical with Skirt, Type: Knurled, Diamond, Height: 0.625" (15.88mm), Indicator: Arrow on Top.
Weitere Produktangebote OESA-75-2-6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
OESA-75-2-6 Hersteller : Kilo International OES_PNB_fv3_2.png Control Knob, Round/Skirt Black Arrow
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
OESA-75-2-6 OESA-75-2-6 Hersteller : Kilo International OES_PNB_fv3_2.png Description: KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
Packaging: Bulk
Features: 6-32 Set Screw
Color: Black Gloss
Material: Metal
Shaft Size: 0.125" (3.18mm)
Diameter: 0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
Style: Cylindrical with Skirt
Type: Knurled, Diamond
Height: 0.625" (15.88mm)