OPA180ID
OPA180ID Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fopa180
Hersteller: Texas Instruments
Op Amp Single Zero Drift Amplifier R-R O/P ±18V/36V 8-Pin SOIC Tube
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OPA180ID Texas Instruments
Description: IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Zero-Drift, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Current - Supply: 450µA, Slew Rate: 0.8V/µs, Gain Bandwidth Product: 2 MHz, Current - Input Bias: 250 pA, Voltage - Input Offset: 15 µV, Supplier Device Package: 8-SOIC, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 18 mA, Voltage - Supply Span (Min): 4.5 V, Voltage - Supply Span (Max): 36 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
OPA180ID OPA180ID Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fopa180 Op Amp Single Zero Drift Amplifier R-R O/P ±18V/36V 8-Pin SOIC Tube
auf Bestellung 975 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 75
OPA180ID OPA180ID Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fopa180 Precision Amplifiers 36-V Zero Drift Low- Noise Op Amp A 595- A 595-OPA180IDR
auf Bestellung 571 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
OPA180ID OPA180ID Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fopa180 Description: IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Zero-Drift
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Current - Supply: 450µA
Slew Rate: 0.8V/µs
Gain Bandwidth Product: 2 MHz
Current - Input Bias: 250 pA
Voltage - Input Offset: 15 µV
Supplier Device Package: 8-SOIC
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 18 mA
Voltage - Supply Span (Min): 4.5 V
Voltage - Supply Span (Max): 36 V