Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > OPA180IDBVT
OPA180IDBVT
OPA180IDBVT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fopa180
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Zero-Drift
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Current - Supply: 450µA
Slew Rate: 0.8V/µs
Gain Bandwidth Product: 2 MHz
Current - Input Bias: 250 pA
Voltage - Input Offset: 15 µV
Supplier Device Package: SOT-23-5
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 18 mA
Voltage - Supply Span (Min): 4.5 V
Voltage - Supply Span (Max): 36 V
auf Bestellung 3750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OPA180IDBVT Texas Instruments
Description: IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Zero-Drift, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Current - Supply: 450µA, Slew Rate: 0.8V/µs, Gain Bandwidth Product: 2 MHz, Current - Input Bias: 250 pA, Voltage - Input Offset: 15 µV, Supplier Device Package: SOT-23-5, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 18 mA, Voltage - Supply Span (Min): 4.5 V, Voltage - Supply Span (Max): 36 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
OPA180IDBVT OPA180IDBVT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fopa180 Description: IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC SOT23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Zero-Drift
Current - Supply: 450µA
Slew Rate: 0.8V/µs
Gain Bandwidth Product: 2 MHz
Current - Input Bias: 250 pA
Voltage - Input Offset: 15 µV
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 3851 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
OPA180IDBVT OPA180IDBVT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fopa180 Precision Amplifiers 36-V Zero Drift Low-Noise, Op Amp
OPA180IDBVT OPA180IDBVT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fopa180 Op Amp Single Zero Drift Amplifier R-R O/P ±18V/36V 5-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar