Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > OPA4344UA/2K5
OPA4344UA/2K5
OPA4344UA/2K5 Texas Instruments
sbos107a.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
Op Amp Quad Low Input Bias Current Amplifier R-R I/O 5.5V 14-Pin SOIC T/R
auf Bestellung 211 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 154
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OPA4344UA/2K5 Texas Instruments
Description: IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: CMOS, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 150µA (x4 Channels), Slew Rate: 0.8V/µs, Gain Bandwidth Product: 1 MHz, Current - Input Bias: 0.2 pA, Voltage - Input Offset: 200 µV, Supplier Device Package: 14-SOIC, Part Status: Active, Number of Circuits: 4, Current - Output / Channel: 15 mA, Voltage - Supply Span (Min): 2.5 V, Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V.
Weitere Produktangebote OPA4344UA/2K5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
OPA4344UA/2K5 sbos107a.pdf?t.download=true&u=5oefqw
auf Bestellung 2430 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
OPA4344UA2K5 Hersteller : TI/BB
auf Bestellung 2350 Stücke:
OPA4344UA/2K5 OPA4344UA/2K5 Hersteller : Texas Instruments sbos107a.pdf?t.download=true&u=5oefqw Op Amp Quad Low Input Bias Current Amplifier R-R I/O 5.5V 14-Pin SOIC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: CMOS
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 150µA (x4 Channels)
Slew Rate: 0.8V/µs
Gain Bandwidth Product: 1 MHz
Current - Input Bias: 0.2 pA
Voltage - Input Offset: 200 µV
Supplier Device Package: 14-SOIC
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
Current - Output / Channel: 15 mA
Voltage - Supply Span (Min): 2.5 V
Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V