OPB720B-12Z
OPB720B-12Z Optek / TT Electronics
OPB720A_OPB720B.pdf
Hersteller: Optek / TT Electronics
Optical Switches, Reflective, Photo IC Output Reflective Sensor
auf Bestellung 309 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OPB720B-12Z Optek / TT Electronics
Description: SENSOR REFLECTIVE 305MM NPN OPEN, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Sensing Distance: 0.040" ~ 12.000" (1mm ~ 305mm), Sensing Method: Reflective, Output Configuration: NPN - Open Collector, Voltage - Supply: 4V ~ 7V, Sensing Object: Kodak® Paper, White Paper, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
OPB720B-12Z OPB720B-12Z Hersteller : TT Electronics/Optek Technology OPB720A-OPB720B.pdf Description: SENSOR REFLECTIVE 305MM NPN OPEN
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Sensing Distance: 0.040" ~ 12.000" (1mm ~ 305mm)
Sensing Method: Reflective
Output Configuration: NPN - Open Collector
Voltage - Supply: 4V ~ 7V