Produkte > L-COM > OWL530L530-30-6F
OWL530L530-30-6F
OWL530L530-30-6F L-com
OWL530L530-30-6F_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: L5-30P/L5-30R, INDUSTRIAL SJTOW
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 30A
Length: 6.00' (1.83m)
Wire Gauge: 10 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C