Produkte > RALTRON ELECTRONICS > OX4114A-D3-1-10.000-3.3
OX4114A-D3-1-10.000-3.3
OX4114A-D3-1-10.000-3.3 Raltron Electronics
OX4114A-D3-1-10.000-3.3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 10MHZ 3.3V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.575" L x 0.382" W (14.60mm x 9.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: OCXO
Voltage - Supply: 3.3V
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OX4114A-D3-1-10.000-3.3 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC OCXO 10MHZ 3.3V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.575" L x 0.382" W (14.60mm x 9.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Type: OCXO, Voltage - Supply: 3.3V, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Frequency: 10 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
OX4114A-D3-1-10.000-3.3 OX4114A-D3-1-10.000-3.3 Hersteller : Raltron Electronics OX4114A-D3-1-10.000-3.3.pdf Description: XTAL OSC OCXO 10MHZ 3.3V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Type: OCXO
Voltage - Supply: 3.3V
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz