Produkte > TRIPP LITE > P002-002-10A
P002-002-10A
P002-002-10A Tripp Lite
p00200210a.pdf
Hersteller: Tripp Lite
Description: CORD 18AWG IEC320-C14 - NEMA5 2'
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 125VAC
Current Rating (Amps): 10A
Length: 2.00' (609.6mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: NEMA 5-15R
auf Bestellung 828 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P002-002-10A Tripp Lite
Description: CORD 18AWG IEC320-C14 - NEMA5 2', Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 125VAC, Current Rating (Amps): 10A, Length: 2.00' (609.6mm), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: NEMA 5-15R.
Weitere Produktangebote P002-002-10A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P002-002-10A P002-002-10A Hersteller : Tripp Lite p00200210a.pdf Cable Assembly 0.61m C14 to NEMA 5-15R 3 to 3 POS F-M 18AWG
Produkt ist nicht verfügbar
P002-002-10A P002-002-10A Hersteller : Tripp Lite standard-computer-power-cord-10a-18awg-iec-320-c14-to-nema-5-15r-2-ft~P00200210A AC Power Leads 18AWG SJT 10A 125V C14 TO 5-15R 2'