Produkte > TRIPP LITE > P004-004-13A
P004-004-13A
P004-004-13A Tripp Lite
p00400413a.pdf
Hersteller: Tripp Lite
AC Power Leads 16AWG SJT 100-250V 13A PWR EXT 4'
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details P004-004-13A Tripp Lite
Description: CORD 16AWG IEC320C14 - 320C13 4', Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 100 ~ 250VAC, Current Rating (Amps): 13A, Length: 4.00' (1.22m), Wire Gauge: 16 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States, Part Status: Active.
Color: Black
Voltage Rating: 100 ~ 250VAC
Current Rating (Amps): 13A
Length: 4.00' (1.22m)
Wire Gauge: 16 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Part Status: Active
auf Bestellung 244 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
P004-004-13A P004-004-13A Hersteller : EATON TRIPP LITE 2355132.pdf Description: EATON TRIPP LITE - P004-004-13A - POWER CORD, IEC C14/IEC C13, 4FT, 13A
tariffCode: 85444290
productTraceability: No
rohsCompliant: NA
Nennstrom: 13A
Kabellänge - Imperial: 4ft
Mantelfarbe: Black
Nennspannung: 250VAC