Produkte > TRIPP LITE > P004-005-13A
P004-005-13A
P004-005-13A Tripp Lite
p00400513a.pdf
Hersteller: Tripp Lite
AC Power Leads 16AWG SJT 100-250V 13A PWR EXT 5'
auf Bestellung 37 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details P004-005-13A Tripp Lite
Description: CORD 16AWG IEC320C14 - 320C13 5', Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 100 ~ 250VAC, Current Rating (Amps): 13A, Length: 5.00' (1.52m), Wire Gauge: 16 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.
Color: Black
Voltage Rating: 100 ~ 250VAC
Current Rating (Amps): 13A
Length: 5.00' (1.52m)
Wire Gauge: 16 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
auf Bestellung 923 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
P004-005-13A P004-005-13A Hersteller : EATON TRIPP LITE 2355133.pdf Description: EATON TRIPP LITE - P004-005-13A - POWER CORD, IEC C14/IEC C13, 5FT, 13A
tariffCode: 85444290
productTraceability: No
rohsCompliant: NA
Nennstrom: 13A
Kabellänge - Imperial: 5ft
Mantelfarbe: Black
Nennspannung: 250VAC