Produkte > TRIPP LITE > P005-010-14LA
P005-010-14LA
P005-010-14LA Tripp Lite
p00501014la.pdf
Hersteller: Tripp Lite
Cable Assembly 3.1m C14 to C13 3 to 3 POS M-F 14AWG
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P005-010-14LA Tripp Lite
Description: CORD 14AWG IEC320-C14 - C13 10', Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 100 ~ 250VAC, Current Rating (Amps): 15A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, Left Angle, 2nd Connector: IEC 320-C13.
Weitere Produktangebote P005-010-14LA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 100 ~ 250VAC
Current Rating (Amps): 15A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14, Left Angle
2nd Connector: IEC 320-C13
Produkt ist nicht verfügbar
P005-010-14LA P005-010-14LA Hersteller : Tripp Lite P00501014LA AC Power Leads 14AWG X 3C 100-250V 15A LEFT ANGLE 10'