P02BNL820Z5ST
P02BNL820Z5ST Knowles Dielectric Labs
Milli-Cap%C2%AE
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 82PF 50V BN 0502 EPOXY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +80%
Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0502 (1406 Metric)
Temperature Coefficient: BN
Size / Dimension: 0.054" L x 0.020" W (1.37mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P02BNL820Z5ST Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 82PF 50V BN 0502 EPOXY, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0502 (1406 Metric), Temperature Coefficient: BN, Size / Dimension: 0.054" L x 0.020" W (1.37mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P02BNL820Z5ST P02BNL820Z5ST Hersteller : Knowles Dielectric Labs Milli-Cap%C2%AE Description: CAP CER 82PF 50V BN 0502 EPOXY
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BN
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
auf Bestellung 2693 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
P02BNL820Z5ST P02BNL820Z5ST Hersteller : Knowles Dielectric Labs knowles_07212017_Milli.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5V 82pF 0502 Milli-Cap BB Block