Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P1CH22A_R1_00001
P1CH22A_R1_00001
P1CH22A_R1_00001 Panjit International Inc.
P1CH3.3A_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC SOD323HE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: SOD-323HE
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P1CH22A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC SOD323HE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: SOD-323HE, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P1CH22A_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P1CH22A_R1_00001 P1CH22A_R1_00001 Hersteller : Panjit 12D2E633DA094F536DDD702FAD684FDCB04C61556FA24D3726173021648E0822.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 150W,Transient Voltage Suppressors,SOD-323HE,22V,UNI
Description: Diode: TVS; 0.15kW; 24.4÷26.9V; 4.2A; unidirectional; SOD323HE
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.15kW
Max. off-state voltage: 22V
Breakdown voltage: 24.4...26.9V
Max. forward impulse current: 4.2A