Produkte > PANJIT > P1CH28A-AU_R1_000A1
P1CH28A-AU_R1_000A1
P1CH28A-AU_R1_000A1 Panjit
P1CH3.3A-AU_SERIES-1866233.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 150W,Transient Voltage Suppressors,SOD-323HE,28V,UNI
auf Bestellung 3230 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P1CH28A-AU_R1_000A1 Panjit
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V, Supplier Device Package: SOD-323HE, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote P1CH28A-AU_R1_000A1
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Supplier Device Package: SOD-323HE
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 150W