Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P1CH28A_R1_00001
P1CH28A_R1_00001
P1CH28A_R1_00001 Panjit International Inc.
P1CH3.3A_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Supplier Device Package: SOD-323HE
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 150W
Produktbewertung abgeben
Technische Details P1CH28A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V, Supplier Device Package: SOD-323HE, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V, Power - Peak Pulse: 150W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P1CH28A_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 150W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
P1CH28A_R1_00001 P1CH28A_R1_00001 Hersteller : Panjit P1CH3.3A_SERIES-1866375.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 150W,Transient Voltage Suppressors,SOD-323HE,28V,UNI