P21BNL300M5ST
P21BNL300M5ST Knowles Dielectric Labs
P21_42_62_Milli-Cap%C2%AE_DS.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 30PF 50V BN 0201 EPOXY
Tolerance: ±20%
Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: BN
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.014" (0.36mm)
Part Status: Active
Capacitance: 30 pF
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P21BNL300M5ST Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 30PF 50V BN 0201 EPOXY, Tolerance: ±20%, Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: BN, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.014" (0.36mm), Part Status: Active, Capacitance: 30 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P21BNL300M5ST P21BNL300M5ST Hersteller : Knowles Dielectric Labs P21_42_62_Milli-Cap%C2%AE_DS.pdf Description: CAP CER 30PF 50V BN 0201 EPOXY
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BN
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 30 pF
auf Bestellung 30321 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
P21BNL300M5ST P21BNL300M5ST Hersteller : Knowles Dielectric Labs Knowles_KNO-Milli-cap_Sell-Sheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 30pF 20%