Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > P21BNL300MA03976T
P21BNL300MA03976T
P21BNL300MA03976T Knowles Dielectric Labs
Opti-Cap®.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP ARRAY 30PF 10000PF 10V X5R
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 30pF, 10000pF
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.020" L x 0.010" W (0.50mm x 0.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 10 V
Number of Capacitors: 2
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P21BNL300MA03976T Knowles Dielectric Labs
Description: CAP ARRAY 30PF 10000PF 10V X5R, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Bussed, Capacitance: 30pF, 10000pF, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.020" L x 0.010" W (0.50mm x 0.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 10 V, Number of Capacitors: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P21BNL300MA03976T P21BNL300MA03976T Hersteller : Knowles Dielectric Labs Opti-Cap®.aspx Description: CAP ARRAY 30PF 10000PF 10V X5R
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 30pF, 10000pF
Temperature Coefficient: X5R
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Part Status: Active
Voltage - Rated: 10 V