Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > P21BNL300MA04733T
P21BNL300MA04733T
P21BNL300MA04733T Knowles Dielectric Labs
Opti-Cap%C2%AE
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP ARRAY 30PF 10V X5R 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 30pF, 0.1µF
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.020" L x 0.012" W (0.51mm x 0.31mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.012" (0.31mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 10 V
Number of Capacitors: 2
auf Bestellung 2539 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details P21BNL300MA04733T Knowles Dielectric Labs
Description: CAP ARRAY 30PF 10V X5R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Circuit Type: Bussed, Capacitance: 30pF, 0.1µF, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.020" L x 0.012" W (0.51mm x 0.31mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.012" (0.31mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 10 V, Number of Capacitors: 2.
Weitere Produktangebote P21BNL300MA04733T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P21BNL300MA04733T P21BNL300MA04733T Hersteller : Knowles Dielectric Labs Opti-Cap%C2%AE Description: CAP ARRAY 30PF 10V X5R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 30pF, 0.1µF
Temperature Coefficient: X5R
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Part Status: Active
Voltage - Rated: 10 V
Number of Capacitors: 2
Produkt ist nicht verfügbar
P21BNL300MA04733T P21BNL300MA04733T Hersteller : Knowles Dielectric Labs Knowles_OPTI_CAP_BNL_DATASHEET_JULY_2020-2943703.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 30pF X5R 0201 Opti-Cap BB Block