Produkte > APEM INC. > P25SMT103TR
P25SMT103TR
P25SMT103TR APEM Inc.
PCB-serie-P25.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.1A 42V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 42VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: Hexadecimal
Operating Temperature: -50°C ~ 125°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.098" (2.50mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: Yes
Part Status: Active
Number of Positions: 16
auf Bestellung 1700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1700
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P25SMT103TR APEM Inc.
Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.1A 42V, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 42VDC, Current Rating (Amps): 100mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: Hexadecimal, Operating Temperature: -50°C ~ 125°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.098" (2.50mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: Yes, Part Status: Active, Number of Positions: 16.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P25SMT103TR P25SMT103TR Hersteller : APEM Inc. PCB-serie-P25.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.1A 42V
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 42VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: Hexadecimal
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Rotary for Tool
Washable: Yes
Part Status: Active
Number of Positions: 16
auf Bestellung 3347 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
P25SMT103TR Hersteller : APEM Components PCB-serie-P25.pdf Switch DIP N.O./N.C. SP16T 16 Flush Slot 0.4A 42VDC Gull Wing 2.54mm SMD T/R
Mindestbestellmenge: 26
P25SMT103TR Hersteller : Apem apem_03202018_PCB_serie_P25-1314024.pdf Coded Rotary Switches DIP ROTARY SWITCH P60 10MM