P42BNL820M5ST
P42BNL820M5ST Knowles Dielectric Labs
P21_42_62_Milli-Cap%C2%AE_DS.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 82PF 50V BN 0402 EPOXY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: BN
Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Capacitance: 82 pF
auf Bestellung 15500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P42BNL820M5ST Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 82PF 50V BN 0402 EPOXY, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: BN, Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Capacitance: 82 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P42BNL820M5ST P42BNL820M5ST Hersteller : Knowles Dielectric Labs P21_42_62_Milli-Cap%C2%AE_DS.pdf Description: CAP CER 82PF 50V BN 0402 EPOXY
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BN
Applications: General Purpose
Capacitance: 82 pF
auf Bestellung 15772 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
P42BNL820M5ST P42BNL820M5ST Hersteller : Knowles Dielectric Labs P21_42_62_Milli-Cap%C2%AE_DS.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 82pF 0402 Milli-Cap BB Block