Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > P42BNL820MA03152T
P42BNL820MA03152T
P42BNL820MA03152T Knowles Dielectric Labs
Opti-Cap®.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP ARR 82PF 0.22UF 10V X5R 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 82pF, 0.22µF
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.044" (1.12mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 10 V
Number of Capacitors: 2
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P42BNL820MA03152T Knowles Dielectric Labs
Description: CAP ARR 82PF 0.22UF 10V X5R 0402, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Bussed, Capacitance: 82pF, 0.22µF, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.044" (1.12mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 10 V, Number of Capacitors: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P42BNL820MA03152T P42BNL820MA03152T Hersteller : Knowles Dielectric Labs Opti-Cap®.aspx Description: CAP ARR 82PF 0.22UF 10V X5R 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Circuit Type: Bussed
Capacitance: 82pF, 0.22µF
Temperature Coefficient: X5R
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Part Status: Active
Voltage - Rated: 10 V
Number of Capacitors: 2
auf Bestellung 7084 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
P42BNL820MA03152T P42BNL820MA03152T Hersteller : Knowles Dielectric Labs Knowles_Corporation_OPTI_CAP_BNL_DATASHEET_JULY_20-2944395.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 82pF 15% Opti Broadbnd Block