P42BNL820Z5ST
P42BNL820Z5ST Knowles Dielectric Labs
BroadbandBlocksMilliCaps.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 82PF 50V BN 0402 EPOXY
Tolerance: -20%, +80%
Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: BN
Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF
auf Bestellung 1437 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P42BNL820Z5ST Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 82PF 50V BN 0402 EPOXY, Tolerance: -20%, +80%, Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Epoxy Mountable, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: BN, Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P42BNL820Z5ST P42BNL820Z5ST Hersteller : Knowles Dielectric Labs knowles_07212017_Milli.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 82pF +80/-20% DC Broadband Blocks
auf Bestellung 1941 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
P42BNL820Z5ST P42BNL820Z5ST Hersteller : Knowles Dielectric Labs BroadbandBlocksMilliCaps.pdf Description: CAP CER 82PF 50V BN 0402 EPOXY
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: BN
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 82 pF