Produkte > PANJIT > P4FL20A-AU_R1_000A1
P4FL20A-AU_R1_000A1
P4FL20A-AU_R1_000A1 Panjit
26D037DF2064602954F5F42A9A329D20D3D903EAA9DD952A355E0C8494017A54.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,20V,UNI
auf Bestellung 149 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4FL20A-AU_R1_000A1 Panjit
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2440 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
P4FL20A-AU-R1-000A1 P4FL20A-AU-R1-000A1 Hersteller : Panjit P4FL3_3A_AU_SERIES-1866315.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SOD-123FL/TVS/SOD/TSM-04FL