Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4FL3.3A-AU_R1_000A1
P4FL3.3A-AU_R1_000A1
P4FL3.3A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
P4FL3.3A-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 47A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 5.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 8.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4FL3.3A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 47A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 5.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 8.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3894 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
P4FL3.3A-AU_R1_000A1 P4FL3.3A-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 4BC5539C73DD8092FFB5DEDF3DC9385353C94A6584A267928B09A9BCBB9206DC.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,3.3V,UNI