P4KE15CA-E3/73
P4KE15CA-E3/73 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
p4ke.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO204AL
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4KE15CA-E3/73 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO204AL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12.8V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote P4KE15CA-E3/73
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4KE15CA-E3/73 P4KE15CA-E3/73 Hersteller : Vishay General Semiconductor p4ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 15V Bidirect
Produkt ist nicht verfügbar
P4KE15CA-E3\73 P4KE15CA-E3\73 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,15V 5%,BIDIR,AXIAL TVS