Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > P4KE400CA_R2_00001
P4KE400CA_R2_00001
P4KE400CA_R2_00001 Panjit International Inc.
P4KE_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 342VWM 548VC DO41
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 342V
Supplier Device Package: DO-41
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 380V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 548V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4KE400CA_R2_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 342VWM 548VC DO41, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 342V, Supplier Device Package: DO-41, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 380V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 548V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote P4KE400CA_R2_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: DO-41
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
P4KE400CA_R2_00001 P4KE400CA_R2_00001 Hersteller : Panjit P4KE_SERIES.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,DO-41,342V,BI