P4SMA110A TR13 Central Semiconductor Corp
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC SMA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V
Supplier Device Package: SMA
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Obsolete
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA110A TR13 Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V, Supplier Device Package: SMA, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 122V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote P4SMA110A TR13
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
P4SMA110A/TR13 | Hersteller : YAGEO |
Description: TVS DIODE 94VWM 152VC DO214ACPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: General Purpose Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 94V Supplier Device Package: DO-214AC (SMA) Unidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 105V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 152V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No |
Produkt ist nicht verfügbar |
P4SMA110A TR13 | Hersteller : Central Semiconductor |
ESD Suppressors / TVS Diodes . . |
Produkt ist nicht verfügbar |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes UND Wkg94V 1CH SMD DO214AC2 Bkdn110V |