P4SMA11A
P4SMA11A NextGen Components
SMAP4SMA11AS0A.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: TVS Diode 400W 11V UNI SMA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 9.4V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 10.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.6V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 5000000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA11A NextGen Components
Description: TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 26.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 9.4V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 10.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.6V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA11A P4SMA11A Hersteller : Bourns Inc. P4SMA.pdf Description: TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO214AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 26.3A
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
P4SMA11A P4SMA11A Hersteller : Bourns p4sma.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 9.4V 400W 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 6 Stücke:
auf Bestellung 992 Stücke:
auf Bestellung 998 Stücke:
auf Bestellung 992 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power - Peak Pulse: 400W
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 27A
Power - Peak Pulse: 400W
P4SMA11A P4SMA11A Hersteller : Bourns p4sma-777697.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 11V 400W UniDir