Produkte > BOURNS > P4SMA11CA
P4SMA11CA
P4SMA11CA Bourns
p4sma.pdf
Hersteller: Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 9.4V 400W 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 4385 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2584
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details P4SMA11CA Bourns
Description: TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 26.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 9.4V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 10.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.6V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
P4SMA11CA P4SMA11CA Hersteller : Bourns p4sma.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 9.4V 400W 2-Pin SMA T/R
auf Bestellung 3285 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2174
Description: Diode: TVS; 0.4kW; 11V; 25.6A; bidirectional; ±5%; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Max. off-state voltage: 9.4V
Breakdown voltage: 11V
Max. forward impulse current: 25.6A
Semiconductor structure: bidirectional
Tolerance: ±5%
Case: SMA
Mounting: SMD
Leakage current: 5µA
Kind of package: reel; tape
Features of semiconductor devices: glass passivated
Manufacturer series: P4SMA
Mindestbestellmenge: 405
P4SMA11CA P4SMA11CA Hersteller : NextGen Components SMAP4SMA11CASC.pdf Description: TVS Diode 400W 11V BI SMA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 9.4V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 10.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 15.6V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
P4SMA11CA P4SMA11CA Hersteller : Littelfuse Littelfuse_TVS_Diode_P4SMA_Datasheet_pdf-540735.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 9.4V 400W 5% Bi-directional
Mindestbestellmenge: 4
auf Bestellung 5 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 26.3A
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Power - Peak Pulse: 400W
Part Status: Active
P4SMA11CA P4SMA11CA Hersteller : Bourns Inc. P4SMA.pdf Description: TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO214AC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse: 400W